Fetița a avut un mic ”accident” la școală. Cum a salvat-o tatăl ei

O fetiță de șase anișori a avut un mic 'accident' la grădiniță – a făcut pe ea. Din fericire, tăticul ei a avut o idee genială ca să o facă se simtă mai bine.

De obicei tăticii se pricep de minune să-i pună pe cei mici în situații penibile, mai ales când sunt de față prietenii sau colegii de clasă. Dar acest tătic a reușit exact opusul – și-a salvat fetița aflată într-un moment jenant.

Întâmplarea a fost povestită pe o rețeta de socializare de către sora mai mare a micuței. Ea a povestit că fetița a făcut pe ea la grădiniță, așa că tatăl a fost sunat ca să meargă să o ia acasă. Intuind că micuța va fi foarte jenată, omul s-a stropit bine pe pantaloni și a așa ud a mers să-și ia fata de la grădi.

Când a ajuns, a găsit-o aproape plângând, însă i-a arătat că și el a avut 'un accident' și ea s-a înveselit rapid.

Mai multe din Familie