Afterschool: in loc de bona sau bunici – lectii, sport si distractie

ScolarAS
implineste 7 ani de cand a devenit ajutor de nadejde pentru familiile in care mama si tata isi petrec foarte mult timp la birou, iar bunicii nu sunt la indemana. Sau pentru parintii care pur si simplu isi doresc supraveghere calificata pentru lectiile celor mici.

Parteneri de incredere si prieteni devotati, cei de la centrul afterschool ScolarAS sunt alaturi de parinti si de copii si in acest an scolar, cu o oferta de cursuri mai generoasa decat oricand.

Profesori de elita isi asuma responsabilitatea pentru dezvoltarea armonioasa a copiilor vostri la clubul performantei, cursul de invatare rapida, cursurile de limbi straine, muzica si dans sau sport (sah, inot, fotbal, tenis, Aikido).

Copiii sunt asteptati La Curtea lui Scolaras, str. Matei Basarab nr 42 – Pipera.