Animale umblarete in AFI Palace Cotroceni Mega fun

AFI Palace Cotroceni Mega Fun, cel mai mare centru comercial si de distractii deschis non-stop in Estul Europei, anunta lansarea unei noi atractii destinate copiilor: Animalele Umblarete. In premiera pentru Romania, copiii cu varsta de peste 3 ani se vor putea plimba pe jucarii din plus care intruchipeaza o parte din animalutele pe care copiii sunt obisnuiti sa le intalneasca de obicei la gradina zoologica: zebra, girafa, elefantul, tigrul si ursul panda.

Fiind prevazute cu baterii, animalutele se pot deplasa singure in AFI Palace Cotroceni Mega Fun, putand fi puse in miscare prin simpla introducere a unor jetoane.

Cu dimensiunile de 155X80X90 cm, animalutele se deplaseza cu viteza redusa, fiind usor de controlat de catre copii, astfel incat acestia sa se afle permanent in deplina siguranta.