Concert Sore de ziua lui Zorky

Zorkys Planet  vă cheamă la petrecere! În AFI Palace Cotroceni, pe 10 septembrie, are loc loc o mega-petrecere aniversară Zorkys Planet, la care participă o mulțime de invitați celebri. Spectatorii vor avea parte de un concert Sore, de momente antrenante cu Pitiku (și trupa lui de dans) și de distracția oferită de animatorii Zurli.

Evenimentul va începe la ora 18:30, iar atmosfera se anunță a fi una plină de veseli:  se va cânta, se va dansa, se vor face magneţi personalizaţi şi se vor împărţi dulciuri.

Amenajat pe o suprafaţă de 2000 de metri pătraţi, Zorky’s Planet este primul parc de distracţii din România instalat într-un centru comercial, în AFI Palace Cotroceni, la etajul 1. De asemenea, în premieră pentru România, Zorkys Planet, a lansat în august 2012 primul roller coaster instalat într-un shopping center din Europa de Est.