Copiii vedetelor in prima zi de scoala

Imagini inedite cu copiii vedetelor in prima zi de scoala. O zi plina de emotii  dar si bucurie atat pentru cei mici cat si pentru cei mari. Pentru o parte din ei a fost prima zi de scoala si a venit cu foarte multe emotii si intrebari.

Pentru altii, a fost bucuria revederii colegilor si a profesorilor sau invatatorilor. Fiecare dintre ei a trait si a simtit aceasta zi speciala in maniera proprie.

Asa au aratat copiii vedetelor in prima zi de scoala

„Prima zi de scoala nu se uita niciodata! Ca mama, pot sa va spun ca nu ai cum sa nu fii emotionata!David nu o sa uite niciodata aceasta zi, dar nici eu…” – a scris Andra pe pagina de Facebook.

Nici Catalin maruta nu a lasat sa treaca ziua fara sa posteze un mesaj pentru fiul sau David.

„Prima zi de scoala, prima tabara, prima prietena… Astea nu se uita niciodata. Azi baiatul meu incepe un nou capitol, scoala, iar eu sper sa ii placa fiecare moment! Bafta David👨‍🎓”

„Amandoua va dorim succes in noul an scolar! – Mesajul lui Teo Trandafir pentru toti scolarii

„Sofisticata incepe un nou drum in viata…
Dupa atatia ani nu am uitat nici prima zi la scoala, nici experienta, nici profesorii, nici prieteniile ce le-am legat!
Iubirea vietii mele sa ai parte de o experienta grozava!
”  – A scris Tily Niculae pe pagina sa de Facebook

„Am început școala si grădinița cu emoții, mari emoții! Un an bun tuturor celor cărora li se întâmplă același lucru! Știu ca suntem mulți! V-am pupat! – A scris Pavel Bartos pe pagina sa de Facebook.

Ioana Ghingina si Alexandru Papadopol si-au insoti fetita in prima zi de scoala.

„Azi incepe scoalaaaa…
Bafta in noul an scolar! 😊
#ioanaginghina #MiniArtShow #primazidescoala#an2017

A fost prima zi de emotii pentru scoala si pentru Jojo – Catalina Grama

„Prima zi de scoala! Sunt extrem de emotionata si inca nu imi vine sa cred ca traiesc aceste momente. Mult succes in anul scolar iubirea mea! #AchimGrama .
.

#mossuachimossu #CatalinaGrama #catalinagramadesigns#poshmommy #mommyblog #mamidelaAlaZ #mommylove www.catalinagrama.com✨”

Sursa: Facebook.com

Mai multe din Familie