Ce faci vineri? Vino să petrecem împreună o Happy baby DAY!

Pe 31 mai, între orele 11 și 13, te așteptăm împreună cu cel mic, la o ediție specială a evenimentului HAPPY baby DAY în AFI Palace Cotroceni mega Fun, dedicată copiilor. Te așteptăm de la ora 11, lângă Cinema City, la etajul 1, pentru 2 ore de distracție și surprize.

Vom descoperi minunata lume a prințesei Sofia Întâi (personaj principal al noului serial Disney Junior), vom avea o mulțime de concursuri și premii oferite de Disney Junior, ne vom distra împreună cu Blu Party, vom vorbi cu specialiștii H&M și vom alege în direct câștigătorii concursului 'H&M premiază cele mai cool ținute de vară!'. Alături de noi la această ediție specială HAPPY baby DAY vor fi și specialiștii Baby Spa și  colegii noștri de la Fundația Ringier.

Vă așteptăm, deci, cu mic, cu mare, pe 31 mai, între orele 11-13, în AFI Palace Cotroceni Mega Fun (etaj 1, lângă Cinema City), să petrecem împreună o  HAPPY baby DAY!

hbd-pt-libertatea

Mai multe din Timp liber