Happy baby Day la inceput de an

Am inceput anul cu cea de-a VI-a editie a Happy baby Day, alaturi de copii si de parintii lor, in AFI Palace Cotroceni Mega Fun.

Zorkys Planet a fost locul preferat de joaca pe toata durata evenimentului, in timp ce parintii au discutat, de la parinte la parinte, in cadrul seminarului Nutritie echilibrata in primii 3 ani', organizat de Milupa.

Mihaela Parnacu, medic de familie si Cristiana Haica, psiholog clinician si psihoterapeut, au raspuns intrebarilor parintilor, iar cei mici au fost vedetele unei sedinte foto, fotografiile urmand sa apara in revista baby in luna martie.

Participantii au beneficiat de mega-reduceri, oferite special pentru acea zi, de catre magazinele partenere din Afi Palace Cotroceni Mega Fun, premii si cadouri!