Mega fun la HAPPY baby DAY!

Vino pe 4 august, intre orele 11-13, la HAPPY baby DAY si ai parte de mega fun!

La evenimentul initiat de revista

copiii au acces gratuit la Gymboland si se vor intalni cu Zana Norilor, in timp ce parintii pot discuta, de la parinte la parinte, cu psihologul Cristiana Haica. Seminarul pe tema Mega fun si disciplina de vacanta' va fi urmat de o sesiune de intrebari si raspunsuri in direct'.

La HAPPY baby DAY ai sansa de a-ti vedea copilul pe coperta noastra, iar tu primesti cadou o saptamana de acces gratuit la centrul Pure Fitness

In plus, toti participantii la HAPPY baby DAY vor beneficia de mega-reduceri la magazinele partenere din Afi Palace Cotroceni Mega Fun, suprize si premii!

Te asteptam miercuri, 4 august, incepand cu ora 11, la HAPPY baby DAY, in Afi Palace Cotroceni Mega Fun, zona centrala, langa patinoar!

Nu lipsi de la intalnirea cu distractia!

PARTENERI: