Pe 2 martie, va asteptam cu mic, cu mare, la HAPPY baby DAY!

Miercuri, 2 martie, la ora 11:00, ne reintalnim in AFI Palace Cotroceni Mega Fun pentru a VIII-a editie a HAPPY baby DAY!

La cea de-a VIII-a editie a evenimentului HAPPY baby DAY, care va avea loc pe 2 martie in AFI Palace Cotroceni Mega Fun, ii avem alaturi pe partenerii nostri de la Dove. Vom vorbi cu doctorul dermatolog Gabriel Arsene despre afectiuni dermatologice si sfaturi pentru o piele sanatoasa si curata, in timp ce psihologul Cristiana Haica ne sfatuieste cand si cum sa formam deprinderile corecte de igiena la copii. Nu vor lipsi sesiunile de intrebari si raspunsuri in direct pe teme legate de ingrijirea, psihologia, dezvoltarea copiilor.

Pe toata durata seminarului, intre orele 11-13, copiii au acces gratuit la locul de joaca Zorkys Planet.

In plus, magazinele partenere din AFI Palace Cotroceni Mega Fun au pregatit reduceri speciale, valabile doar in acea zi, pentru participantii la seminarul HAPPY baby DAY!

Te asteptam si pe tine, sa petrecem impreuna o HAPPY baby DAY! Ne intalnim la ora 11, in fata Zorkys Planet, deasupra magazinului Real!