Poze de colectie: Andreea Raicu, poze superbe din tinerete! Uite cum arata mama ei!

Andreea Raicu este de multi ani in atentia presei din Romania. Relatia actuala cu tenismenul Horia Tecau, vacanta in India si cartea pe care a lansat-o o mentine in lumina reflectoarelor. Iata poze de colectie cu Andreea la inceput de cariera, dar si alaturi de familie.

Andreea Raicu, poze din tinerete

Andreea Raicu face parte din lumea mondena din Romania de foarte multi ani, iar la debutul sale in televiziune puteam spune ca este doar un chip frumos, cu un trup pe masura! Iata insa ca, in timp, Andreea ne-a demonstrat contrariul!

Pe langa silueta perfecta si zambetul molipsitor, bruneta este si un om de televiziune profesionist, o femeie cu suflet mare, implicata in evenimente caritabile, un adevarat fashion icon si, mai nou, o bucatareasa iscusita ce detine secretul alimentatiei corecte si echilibrate!

Vezi continuarea pe Unica.ro

Mai multe din Vedete si copii