Școala de vară pentru juniori

After-school Cei Trei Muschetari se transforma pe parcursul verii intr-o veritabila destinatie de distractie, cu un program atractiv, activitati diversificate, interesante si educative in acelasi timp.

Picnic, concursuri cu zmeie si avioane, Aventura Park, Treasure Hunt, Ferma Animalelor, Acacia Village, Taramul Zmeilor, Palatul Mogosoaia – sunt cateva dintre atractiile scolii de vara. Cei mici vor mai avea parte de cursuri tehnice, distractive si super interactive in Oraselul Cunoasterii', vor invata saă facă decoratiuni bijuterii, fustite si tot felul de creatii handmade, vor picta tablouri si icoane pe sticla si vor modela in lut. Juniorii vor mai putea  invata despre constructii si arhitectura in atelierele Ikedoo, iar in cadrul cursurilor Lego Education vor construi roboti ghidati de calculator.

Detalii despre calendarul activităților și prețuri pe site-ul: http://www.ceitreimuschetari.ro