Te așteptăm la babyblioteca!

Sâmbătă, 23 martie, la ora 10:30, ne întâlnim, cu mic, cu mare, la un nou eveniment babyblioteca, în Librăria Cărturești din AFI Palace Cotroceni Mega Fun, la etajul I.

Împreună cu cei mici și jucăriile lor preferate, vom păși în minunata lume Disney Junior.

Invitați speciali: actrița Ștefana Samfira și psihologul Cristiana Haica!
Te așteptăm și pe tine la babyblioteca, să povestim, să ne jucăm, să ne distrăm!

Nu uita de concurs! Trimite-ne până pe 22 martie, pe adresa de mail [email protected], poze cu micuțul tău în rol de doctor, în timp ce „își tratează' jucăriile preferate!

Toți participanții intră într-o tombolă finală pe 23 martie, în cadrul ediției speciale babyblioteca, în AFI Palace Cotroceni, când vor fi extrași 4 câștigători premiați cu câte un pachet special Disney Junior!

concurs plusica

Galeria foto cu toate pozele înscrise în concurs va apărea pe http://baby.unica.ro
și pe www.facebook.com/RevistaBABY

Descoperă minunata lume a Doctoriței Plușica în fiecare zi la Disney Junior și nu rata noile episoade din săptămâna 25-29 martie, la ora 08:10!