Denise Richards îi duce pe copiii fostului soț la școală

Denise Richards ar câștiga, cu siguranță, premiul de 'cea mai bună mamă vitregă'. Actrița a fost fotografiată de paparazzi ducându-i pe băieții gemeni ai fostului soț, Charlie Sheen, la școală. Bob și Max se află temporar în grija actriței pe perioada în care mama copiilor este într-o clinică, pentru a-și trata dependența de droguri.

Denise are două fetițe cu Charlie Sheen, Sam (9 ani) și Lola (7 ani) și a mai adoptat o fetiță, pe Eloise, în vârstă de doi ani. Situația în care Denise îi duce copiii la școală fostului soț este cu atât mai ciudată cu cât cei doi au avut un divorț cu scandal. De ceva vreme însă, Charlie și Denise au învățat să lase deoparte frustrările de foști soți și să devină părinți mai buni pentru fetițele lor. Vezi ce alte vedete au rămas în relații bune după divorț.

Foto: Hepta

Mai multe din Vedete si copii