Sarah Jessica Parker își pune fiul în pericol!?

Uneori, mai periculos decât să locuiești în New York este să te ducă mama ta la școală. Paparazzi au surprins-o zilele trecute pe actrița Sarah Jessica Parker ducându-și băiețelul (James) la școală. Lăudabil, desigur, mai ales când vorbim despre o vedetă care și-ar permite să angajeze o bonă. Sarah, care și-a făcut un obicei din a duce și a lua copiii de la școală, intră în categoria mamelor iubitoare și grijulii, specie rară în lumea show-biz-ului. Dar, deși a traversat regulamentar strada și s-a asigurat, într-o primă fază, că nu vin mașini, pe Sarah au cuprins-o sentimentele materne fix în fața unui mare camion, care dădea să plece. James a avut mari emoții și nu știa cum să scurteze  pupicul de 'la revedere'. Nimeni n-a fost accidendat, dar paparazzi au profitat de ocazie pentru a-și asigura câteva imagini bune.

vezi momentul surprins de ei în imagini

[imagebrowser id=50]

foto:Hepta

Mai multe din Vedete si copii